Preklad "Alexandre VI" do slovenčina

Alexander VI. je preklad "Alexandre VI“ do slovenčina.

Alexandre VI
+ pridať

francúzština - slovenčina slovník

  • Alexander VI.

    D’un trait de plume, le pape Alexandre VI a divisé des continents.

    Jediným ťahom pera pápež Alexander VI. rozdelil kontinenty

  • Zobraziť algoritmicky generované preklady

Automatické preklady " Alexandre VI " do slovenčina

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
pridať

Preklady "Alexandre VI" do slovenčina v kontexte, prekladová pamäť